HIZLI İLETİŞİM

1Muhasebe : +90 242 565 26 99 
2İnsan Kaynakları : +90 242 565 26 99 
3Teknik Destek : +90 506 574 26 88 

İş Sağlığı hakkında her türlü konuda bilgi almak için   info@tutkuosgb.com Adresinden E-Posta Gönderebilirsiniz

Teklif Almak için lütfen bizi arayın..

Derecelendirmelerimiz

  • Risk Değerlendirme
  • İş Güvenliği
  • Hekimlik Hizmetleri
  • Acil Yardım
  • Ölçümler

 

Tutku İş Sağlığı ve Güvenliği Sağlık Eğitim Çevre Danışmanlığı Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

   

TUTKU OSGB konularında uzman hekim ve iş güvenliği uzmanlarının alandaki mesleki birikimlerini birleştirerek oluşturdukları hizmet niteliğini sürekli ilerletmeyi amaçlayan bir yapı olup, geçmiş tecrübelerini hizmet verdikleri işyerlerine sunar ve İSG performansını sürekli ilerletmeyi hedefler.

İş sağlığı ve güvenliğinde yapılacak hizmetlerde yasal mevzuata hakim olmanın yanında incelemelerde değinilen konularda mutlaka kendilerinde tecrübe haline gelmiş ve yaşanılmış olayların ışığında bu hizmetlerin veriliyor olması hiçbir yerde bulunamayacak bir farklılık oluşturmaktadır.

Hekim ve uzmanlarımız kendi branşlarında sürekli kendilerini geliştirmeye önem verir, her özel durumlar için özgün çözümler üretir.

Önerilerinin uygunluğu ve yerindeliğine ve ekonomik olmasına özen gösterir. İşyeri İSG performansını arttırmak amacıyla çalışanların motivasyonlarının artırılmasına, sürecin sahiplenilmesine önem verir.

Firmamız yaptığı işin hizmet verdiği işyerlerinde çalışanların sağlığı ve güvenliği için çok önemli bir iş yaptığının farkında olarak gerçek işyeri hekimliği ve iş güvenliği hizmeti vermeyi taahhüt eder.

 

VİZYONUMUZ

  • Öncelikle yurtiçinde ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de EN İYİ olmaktır.
  • Aynı zamanda tecrübesi, bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "Mükemmel Hizmet Şirketi" olmaktır. 

MİSYONUMUZ 

  • Uzmanlığımız ve deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel bilgi kullanımıyla, müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yapmış olduğu uzmanlık konularında birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Hizmet kalitemizi sürekli artırmak. 

• Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak. 

• İş ahlakını önde tutma ve etik sorumlulukların bilincinde olmak 

• Sürekli iyileştirme ve yenilikçi anlayış ile uluslararası platformda İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda tüm gelişmeleri yakından takip etmek 

• İş verimliliğini ve çalışan motivasyonunu yükseltici uygulamaları göz önüne almak. 

• Yasalar ile iş veren sorumluluğu arasında bir denge oluşturmak 

• Kurumlarımıza nitelikli ve özverili hizmetler  vererek özgün değer ve çözümler üretmek.

• Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

• Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak

• Kalite faaliyetlerini üst yönetimin tam desteği ile yerine getirmek, kalite programının strateji ve uygulama faaliyetlerini üst yönetimle birlikte başlatmak.

 

 

 

Bizimle çalışmak isterseniz info@tutkuosgb.com adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

 

Tutku İş Sağlığı ve Güvenliği Sağlık Eğitim Çevre Danışmanlığı Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Konaklı Mah. Telat Efendi Cad. 8/A ALANYA 

Alanya Vd. - 872 063 86 15 T.Sicil No: 21983 - Oda Sicil No : 021816

Mersis No : 0872 06 38 61 50 00 17

TUTKU İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAĞ. EĞT. ÇEV. DAN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES: KONAKLI MAH. TELAT EFENDİ CAD NO:8/A KONAKLI ALANYA

ALANYA VD. 8720638615

Finanbank TR24 0011 1000 0000 0070 9405 41

Garanti TR13 0006 2001 2240 0006 2982 03

İŞBANKASI TR35 0006 4000 0016 2320 1302 03

İŞ GRAFİĞİMİZ

850+

BİTEN PROJELER

2500+

İŞLEM DOSYALARI
 

1400+

REFERANSLARIMIZ

120+

YENİ MÜŞTERİLER

Tutku iş sağlığı ve güvenliği alanya, alanya tutku osgb, konakli isgb, alanya tutku osgb, konakli iş sağlığı ve güvenliği, ilkyardım, iş güvenliği, eğitim, eğitim danışmanlık, ilkyardım eğitici eğitimi, bireysel eğitim, kurumsal eğitim, ergonomi eğitimi, stres, çatışma, yönetim, sağlık bakanlığı, teorik, uygulamalı, sağlık, ilk yardım, ilkyardım, acil, acil bakım, acil servis, acil malzemeleri, hastane, paramedik, vaka, acil bakım teknikeri, yara, kırık, çıkık, atel, Trafik, kazalar, ilkyardim, temel ilkyardim, kurban, yarali, nabiz, kalp, akciger, baygin, kanama, kanamali, recovery pozisyonu, yangin, araç, trafik kazasi, trafik kazalari, can kaybi, ambulans, 112, acil ambulans, acil, operasyon, ölüm, yaralanma, kazazede, boyunluk, agiz, burun
TOP